Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..."

Go down 
AutoriusPranešimas
Norim LT
Norim LT
Norim LT
Norim LT


Pranešimų skaičius : 9
Aktyvumo taškai : 33146
Reputacija : 18
Join date : 2015-08-15
Miestas : Kaunas

pozityvas - Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..."   pozityvas - Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..." Empty2017-12-05, 11:00

Šapras dainuoja žinomą Butkutės dainą

pozityvas - Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..." Screen11



#Vytautas #Šapranauskas #Šapras #pozityvas #Lietuva #gyvenimas

Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją.  phone2  8 643 66066

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL

______________________
Norim.LT - nes mes visi, visada kažko norim Wink

Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į publikuojamą informaciją.  
phone  8 643 66066

88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL 88x3110.jpg

50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Atgal į viršų Go down
+37064366066 http://www.Norim.lt
Asta
Svečias
Anonymous



pozityvas - Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..." Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..."   pozityvas - Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..." Empty2017-12-08, 19:17

Labai gražu, tik gail, kad jo jau nėra Sad
Atgal į viršų Go down
 
Vytautas Šapranauskas (Šapras) "Aš tave myliu galbūt labiau..."
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Knyga Vytautas Didysis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Visų žanrų video :: Biografiniai / Dokumentika-
Pereiti į: