www.Norim.LT forumas de2.org

Diskusijų forumas, asmeniniai ir verslo skelbimai, nemokama reklama, video ir dar daug visko. Pajusk dėjimo smagumą su de2.org
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Prisijunkite prie de2.org
Norite dalyvauti diskusijose, kurti naujas temas ir dėti į de2.org asmeninius ar verslo skelbimus nemokamai ir neribotai? Prisijunkite prie paskyros. Dar neturite paskyros? Registruokite savo de2.org paskyrą. Kyla klausimų? Reikia pagalbos? skaitykite DUK arba Pagalbos forumą.
Vieta jūsų tekstinei reklamai
Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją de2.org forume. Atsiųskite užklausą elektroniniu paštu arba skambinkite telefonu 8 643 88822
Vieta jūsų reklamai 125x125
Vieta jūsų reklamai 88x31
Domenai su 10% nuolaida

Rekomenduojame

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje:
naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko... Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL
Domenai su 10% nuolaida

Most Viewed Topics
Poltergeistas / Poltergeist / Полтергейст (dokumentinis video)
Poltergeistas / Полтергейст / Poltergeist (2015)
Lietuvos forumų sąrašas
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
Vekselis: pliusai ir minusai. Ką reikia žinoti ir veiksmai nuo išrašymo iki vykdomojo įrašo
Mama. Mamos širdis ir meilė
XXIa. barbarai. Lytinių organų apipjaustymas
Pedofilija ir pedofilai: bausti ar gydyti? Apibrėžimas bei psichiatrinės įžvalgos
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Most active topics
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Lietuvos forumų sąrašas
Skelbimai nemokami - sąrašas
Vis dar mirę / Dead Still / Всё ещё мертвы (2015)
Skambutis Mamai
Крысы / The Rats / Žiurkės (2002)
BMW: automobilis, gyvenimo būdas ar diagnozė?
Kaip apsisaugoti nuo duomenų praradimo
PMR dažniai Kaune ir Lietuvoje
Kriminalinė Lietuva - "Kartą Šiauliuose". Šiaulių "Princai". Criminal Lithuania
Keywords
išmintis kalėda skrynelė pažeidimai programos religijos Judaizmas žukauskas būdu alkoholis facebook mitai Krikščionybė Giedrius doktrina rūšių Islamas džihadas pernykštis Budizmo mediči policija Jablonskis natūraliosios budizmas Buda
Lietuviškų svetainių katalogas

Atsakyti į pranešimą
Share | 
 

 Meilės ir gerumo jėga

Go down 
AutoriusPranešimas
Džafar Al-Denas
Norim LT
Norim LT
avatar

Pranešimų skaičius : 83
Aktyvumo taškai : 16415
Reputacija : 180
Join date : 2015-06-26
Age : 43
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Meilės ir gerumo jėga   2017-12-31, 02:15

Sutikite – kaip dažnai mes problemas, susijusias su kitais žmonėmis, sprendžiame spaudimu, kategoriškais reikalavimais, barniais, pretenzijomis ir visiškai pamirštame, kad yra kitoks būdas – harmoningas: kai galime geranoriškai ieškoti bendrų sprendimų, pasitikėti žmonėmis ir įkvėpti juos išreikšti geriausias jų savybes. Šis pasakojimas apie tai...

… Viena garbaus amžiaus moteris neseniai tapo našle ir liko gyventi su savo sūnumi-alkoholiku. Ji dar turi dvi dukteris, kurios gyvena atskirai – viena kitame mieste, o antroji – netoliese, todėl dažnai aplanko mamą ir jai padeda.
Moteris labai myli savo vaikus, o ypač sūnų, kuris prieš dešimtmetį pradėjo piktnaudžiauti alkoholiu – iš pradžių retai, vėliau vis dažniau. O kai dėl to jį paliko žmona su vaikais, šis pradėjo sparčiai ristis į nuokalnę.
Moteris išbandė viską, kas galėjo pagelbėti jos sūnui: kreipėsi į įvairias gydymo įstaigas, gydė vaistais, žolelėmis ir užkalbėjimais, kodavo, meldėsi už jį...
Bet poveikis visada buvo trumpalaikis, o naujo nuopolio pasekmės – vis sunkesnės. Taip ir gyveno: barniai, ašaros, įkalbinėjimai, grasinimai, prašymai, skandalai...
Vasarą moteris sūnų išveždavo į sodą, kur jam vis nugabendavo maisto, o jau išgerti jis ten susiorganizuodavo pats – viską, ką tik galima buvo pragerti - visada pragerdavo.
Ir štai vieną vasaros dieną moteris važiavo iš sodo namo. Autobuse susipažino su viena pakeleive ir jai išsipasakojo visas savo bėdas. Pakeleivė įdėmiai išklausė, o paskui netikėtai paklausė:

"O ką nors gero ar galite apie savo sūnų pasakyti? Nejaugi jis visą gyvenimą toks buvo?".

Moterį labai suglumino šis pakeleivės klausimas. Ir iš tiesų: pastaruoju metu ji apie sūnų nieko gero negalvojo. O juk prieš savo nuopolį jis iš tiesų buvo puikus žmogus!
Šis netikėtas klausimas sukrėtė ir privertė ją susimąstyti. Moteris nustojo barti ir koneveikti savo sūnų.
Vieną rytą jis pabudo po išgertuvių, o ji su šypsena prabilo: "Mielas mano sūneli, koks gi tu protingas ir rankas auksines turi. Aš iki šiol saugau tavo dovanotus darbus. Visus, nuo pat vaikų darželio."
Sūnus iš pradžių žado neteko ir net išsigando – pamanė, kad mamai kažkas su galva negerai. Puolė skambinti seseriai, papasakojo jai apie keistą mamos elgesį. Bet motina seserį buvo perspėjus, todėl ji nė nemirktelėjusi paklausė: "O kas ne taip? Aš tavimi taip didžiavausi mokykloje: koks gražuolis mano brolis, koks geras sportininkas" Į ką jis tik atkirto: "Ir tau stogas pavažiavo?!" Paskambino ir kitai seseriai, bet ir ši lyg niekur nieko tęsė: "Tu visada buvai labai geras, tiek man padėjai!"

Ir... nuo tos akimirkos ėmė viskas keistis: tik pasirodo sūnus namuose, o motina tuoj kviečia: "Sėsk sūneli, aš tau tavo mėgiamų blynų ir obuolių pyragą iškepiau... Iš pradžių sūnų tai siutino: jis ir šaukštą ant grindų nusviesdavo, ir trenkęs durimis išeidavo, ir šaukte šaukė: "Juk aš alkoholikas, turėtum man priekaištauti, o tu!?"
Ir net išgėrusį, kietai įmigusį sūnų motina glostė ir gerus žodžius jam sakė. Ir – keista, bet nuo tos akimirkos, kai pradėjo taip elgtis – motinai pasidarė žymiai lengviau, net širdį nustojo skaudėti.
O ir sūnus jau vis rečiau pareidavo namo išgėręs – nakvojo pas sugėrovus. Vėliau nustojo pinigų iš motinos reikalauti – jei ir išgerdavo, tai tik iš savo laikinų uždarbių.

Vieną gražią dieną sūnus pabudo, nors jau buvo vėlyvas ruduo - plačiai atvėrė langą ir paklausė: "O kas čia per smarvė namuose? Nejaugi nuo manęs?"

Ir ta diena tapo pačia laimingiausia diena šios šeimos gyvenime! Visi verkė, bet tai buvo ne tos karčios skausmo ašaros, kaip buvo anksčiau, o laimės ir didelio džiaugsmo ašaros... Sūnus metė gerti ir pats smarkiai stebisi – kodėl gi jis gėrė, kaip galėjo taip žemai nusiristi? Matydami šį Žmogų dabar, niekas net įtarti negalėtų, kad tai buvęs alkoholikas. Alkoholikas su stažu…

Tai štai ką gali Meilė ir Gerumas. Argi tai ne stebuklas  angel7 ?

(Reali gyvenimo istorija. Į lietuvių kalbą išvertė de2.org)


______________________
Neliūdėk jei tobulas gyvenimas tapo geru gyvenimu nes visada yra gyvenančių blogiau už tave - vadinasi tu gyveni gerai!

Duomenų atstatymas
Visų PC priežiūra ir remontas
10% nuolaida domeno registravimui
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms

tikro pirato atributika

Geriausias būdas priimti mokėjimus kortelėmis. Išbandyk dabar!

Atgal į viršų Go down
+37064388822 http://www.norim.lt
 
Meilės ir gerumo jėga
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.Norim.LT forumas de2.org :: Bendruomenės diskusijos :: Asmeninis tobulėjimas-
Atsakyti į pranešimąPereiti į: