www.Norim.LT forumas de2.org

Diskusijų forumas, asmeniniai ir verslo skelbimai, nemokama reklama, video ir dar daug visko. Pajusk dėjimo smagumą su de2.org
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti
Ieškoti
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Prisijunkite prie de2.org
Norite dalyvauti diskusijose, kurti naujas temas ir dėti į de2.org asmeninius ar verslo skelbimus nemokamai ir neribotai? Prisijunkite prie paskyros. Dar neturite paskyros? Registruokite savo de2.org paskyrą. Kyla klausimų? Reikia pagalbos? skaitykite DUK arba Pagalbos forumą.
Vieta jūsų tekstinei reklamai
Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją de2.org forume. Atsiųskite užklausą elektroniniu paštu arba skambinkite telefonu 8 643 88822
Vieta jūsų reklamai 125x125
Vieta jūsų reklamai 88x31
Domenai su 10% nuolaida

Rekomenduojame

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje:
naujienos, žinios, straipsniai, idėjų saugykla, pikantiškos žinios, video online, filmai online, asmeninė patirtis bei pastebėjimai ir dar daug visko... Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL
Domenai su 10% nuolaida

Most Viewed Topics
Poltergeistas / Poltergeist / Полтергейст (dokumentinis video)
Poltergeistas / Полтергейст / Poltergeist (2015)
Lietuvos forumų sąrašas
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
Vekselis: pliusai ir minusai. Ką reikia žinoti ir veiksmai nuo išrašymo iki vykdomojo įrašo
Mama. Mamos širdis ir meilė
XXIa. barbarai. Lytinių organų apipjaustymas
Pedofilija ir pedofilai: bausti ar gydyti? Apibrėžimas bei psichiatrinės įžvalgos
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Most active topics
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Lietuvos forumų sąrašas
Skelbimai nemokami - sąrašas
Vis dar mirę / Dead Still / Всё ещё мертвы (2015)
Skambutis Mamai
Крысы / The Rats / Žiurkės (2002)
BMW: automobilis, gyvenimo būdas ar diagnozė?
Kaip apsisaugoti nuo duomenų praradimo
PMR dažniai Kaune ir Lietuvoje
Kriminalinė Lietuva - "Kartą Šiauliuose". Šiaulių "Princai". Criminal Lithuania
Keywords
Islamas natūraliosios išmintis alkoholis būdu policija rūšių budizmas Judaizmas Buda Budizmo skrynelė kalėda pernykštis mitai doktrina Giedrius džihadas pažeidimai žukauskas programos Krikščionybė mediči Jablonskis religijos facebook
Lietuviškų svetainių katalogas

Share | 
 

 Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis

Go down 
AutoriusPranešimas
Svastika
Naujokas
Naujokas
Svastika

Pranešimų skaičius : 1
Aktyvumo taškai : 12945
Reputacija : 2
Join date : 2015-07-09

RašytiTemos pavadinimas: Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis   2015-07-09, 18:13

Svastika – nusikaltėlių nacių simbolis?

Nieko panašaus, bet visi, kas jaučia šio simbolio jėgą, nori jį savotiškai pasisavinti, suburti po juo savus pasekėjus. Ir Hitleris savo laiku nebuvo išimtis, po ko šis simbolis ilgam prarado populiarumą ir vienu metu net buvo norima jį apskritai uždrausti, grąsinant kriminalizacija.


Palemonas I a.


Rokiškio statula 1928 m.

Šiuo metu Rokiškyje stovi statula, kurią matote fotografijoje aukščiau, ji rankose laiko apskritimą su svastika viduryje. Ji pastatyta 1928 metais, tada, kai joks Hitleris net planuose neturėjo jokios svastikos. Lietuvių kapavietės, kuriose rastos svastikos, datuojamos 13 amžiumi, todėl galime drąsiai pasakyti visam pasauliui, kad tai mūsų protėvių, lietuvių, naudotas simbolis, tai mūsų istorija, mūsų atmintis. Ir tai, kad jis buvo panaudotas siekiant nusikalstamų tikslų, nieko nekeičia, juk pavogti galima bet ką ir pasinaudojus pavogtu dalyku įvykdyti bet kokį nusikaltimą. Tik kaltas visada bus, jį įvykdęs asmuo ir niekas kitas.


Kernavės žiedas 13 a.

Statula fotografijoje prastovėjo visą karą ir visą SSSR laikotarpį, tiesa tuo metu svastika buvo užtepta skiediniu, bet jau tada žmonės suprato jos reikšmę ir net tais laikais išsaugojo ją. Todėl manome ji gali teisėtai užimti savo vietą mūsų istorijoje, kaip mūsų protėvių palikimas. Nors daug kas su mielu noru norėtų ją išbraukti iš mūsų atminties, kad tik nereikėtų aiškintis prieš kaimynines šalis dėl vėl atgijusio šio simbolio populiarumo.


Vilnius 15 a.

Norėtume pasakyti štai ką, nuo mūsų slepia mūsų pačių, mūsų protėvių istoriją. Šie radiniai yra Nacionalinis paveldas, deja oficialios informacijos apie juos nerasite. Ir suprantama kodėl. Todėl, kad tautą nežinančią savo šaknų daug lengviau valdyti. Juk tik žinodamas kas buvo vakar, gali planuoti rytdieną, gali pasisemti jėgų iš savo protėvių išminties, gali atstovėti savo idėjas, jei laikai jas teisingomis ir teisėtomis.


Iečių antgaliai IV-V a. prieš Kristų

Bet visam tam, būtina žinoti tai, kas buvo vakar, kitaip šiandien jausies, kaip ką tik gimęs ir tokiam žmogui galima įbrukti bet kokias pseudo vertybes, kuriomis pavyzdžiui dabar operuoja visokio plauko propagandistai. Prisiminkime jų teiginius, apie vakarų demokratiją, vakarų rinką ir koks tai gėris.

Visa tai tik skambūs žodžiai, kurie neturi nieko bendra, nei su demokratija, nei apskritai yra kokios nors vertybės. Nebent jei vertybe vadinsime, kai saujelė turčių valdo visą pasaulį, išnaudodama visus dirbančius ir įrodinėja, kad tai yra didelė vertybė, kad tą gali padaryti kiekvienas. Mes dabar matome Lietuvoje tą patį ir jau be jokių rožinių akinių. Ir puikiai suprantame, kad visa tai yra melas, kurį mums bandoma primesti, kaip demokratijos laimėjimus.

Matome ko verta ši pseudo demokratija ir politikų išreklamuota RINKA. Visa tai TIK išrinktiesiems, vadinantiems save ELITU. Tiesa, galime pasiguosti, kad ne mes juos taip pavadinome. Jie taip pasivadino patys. Kaip sakoma – kas šuniui uodega pakels…

Bet pabaigai norėčiau pasakyti, kad ši tema nėra skirta klasių kovos nagrinėjimui. Tai tiesiog trumpas Lietuvos Istorijos gabalėlio pateikimas ir bandymas paaiškinti, kodėl mes viso to nežinojome iki šiol.

Norintiems pamatyti daugiau istorinių Svastikos naudojimo Lietuvoje fotografijų, galime pasiūlyti Galeriją , muziejuose jų tikrai daug, tą rodo fotografijos.

______________________
Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis!
Atgal į viršų Go down
 
Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.Norim.LT forumas de2.org :: Bendruomenės diskusijos :: Diskusijos visomis temomis-
Pereiti į: