LRS.monster (24min.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LRS.monster (24min.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą

Go down 
+9
Extreme news
News Editor
Ponas Vytautas
Oplia
Lioxa
KinoVisata
Kinomanija
Pimpackiukas
Džafar Al-Denas
13 posters
AutoriusPranešimas
Džafar Al-Denas
Sponsor
Sponsor
Džafar Al-Denas


Pranešimų skaičius : 85
Aktyvumo taškai : 33951
Reputacija : 212
Join date : 2015-06-26

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2015-07-17, 10:03

Idea  Jei jums dingo duomenys - nepraraskite galvos ir negalvokite kad savarankiškas dingusių duomenų atkūrimas duos didelę naudą. Kartais pasiseka, dažniausiai kai gedimas yra loginis arba programinis, tačiau dingę duomenys dar labiau sugadinami kai gedimas būna ne vien loginis.

Kai kurie galutiniai vartotojai pamišę dėl savo prarastų duomenų, PC įrangos priežiūros technikai, kurie nesispecializuoja duomenų atstatyme (atkūrime jei teisingai lietuviškai šnekėti) bet visi susiduria su situacijomis kai visos pastangos atstatyti prarastus duomenis neduoda rezultato.
Kai kurie nepripažįsta fakto, kad jie nežinojo kad reikia sukeisti poliariškumą kai jungi hdd įtampos laidą, kiti žiūri į tamsų ekraną galvodami kaip viskas atsitiko: nakti prieš išjungiant kompiuterį kaip įprasta, pradirbus visą dieną be jokio nulūžimo, ir ryte jį išjungus, hdd visiškai ingoruojamas BIOS setup‘o metu ir kompiuteris nepasikrauna ir kas blogiausia: nėra padaryta jokio "backupo"!

Kai kurie asmenys nekreipdami dėmesio į elementarią logiką užsispyrusiai tvirtina, kad  duomenų prarasti neįmanoma ir žada surasti "kokį nors" sprendimą.

Šios situacijos aišku yra iš tikrųjų dramatiškos bet visada jos baigiasi tuo, kad aukai siūlomi draugų sprendimai, kiti ieško internete, o daugelis paieškas baigia tuo, kad randa sprendimą kartais logišką, kartais visiškai ne - paremtą vien tik "tikėjimu".

Ir šie "tikėjimai" sklinda greitai ir toli. Dėl to, kad kai kam buvo pavykę atkurti jų duomenis naudojant šiuos tikėjimus, tuomet "jie" pasidarė labai stiprūs visose situacijose, o iš tikro daugiau pasakos nei realybė, dėl to, kad daugeliu atveju jie pašalina buvusius kelis šansus (galimybes), kai bent pusiau profesionalus ekspertas dar galėjo atkūrti duomenis už prienamą kainą, neardant HDD ar kitos laikmenos.

Atidžiau pažvelkime į kelias pasakas ir mitus, kurių daugelį galima rasti internete ir atskirkime kas turi tam tikrą pagrindą, o kas situciją padaro dar blogesne bei išmeskime šiuos "tikėjimus".

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Laikme10

Pasaka / mitas "Sutrenk jį" bs_offtopic

Tai pats seniausias mitas iš visų. Kai kietasis diskas (HDD) jau neaptinkamas (nedetektinamas), kai kurie žmonės tranko atsuktuvu arba panašiu daiktu krovimosi metu. Keletą atvejų žinau kai panašiai trankoma per maitinimo bloką tikintis kad jis atsigaus – bet visi žino kuo skiriasi maitinimo blokas (psu) nuo kieto disko (HDD).

Mes matėme šią procedūrą atliktą su senu hdd ir jis po to buvo atpažintas po vieno iš daugelio bandymų. Diskas pradirbo kelias valandas ir... sustojo. Visam laikui  priest

Nereikėtų pamiršti, kad atstumas tarp disko vairšiaus ir galvučių su laiku vis mažėja ir kai kuriems diskams (ačiū Dievui jau nebegaminamiems bet prekyboje jų vis dar yra) atsilaisvindavo dalis "rankos". Gana įprasta rasti daleles šių galvučių disko viduje išsimėčiusias, po vartotojo ar techniko "tapšnojimo sprendimo". Šios dalelės braižo disko paviršių, tokiu būdu duomenų atstatymą daro neįmanomą. Tai va dėl ko "tapšnojimo" technika viską padaro dar blogiau: prieš tai jūs galėjote atstatyti savo duomenis, tačiau po šio veiksmo diskas pasidaro visiškai sugadintas, duomenys prarasti negrįžtamai.

Kas iš tikro atsitinka: jei gerai pritaikytas "stuktelėjimas" padeda atlaisvinti skaitymo ranką kuri būna prilipus, dėl kurio nors gedimo elektrinėje schemoje. Tai turi būti švelnus, tvirtas ir tik vienas. Jei tai nepadeda po dviejų bandymų jūs turite sustoti. Jokio grubumo, dėl to kad bėda ne su ranka jei "stuktelėjimas" nepadeda ir jei jie bus per daug stiprūs - didelė tikimybė jog bus pažeistas HDD paviršius.

Pasaka / mitas "Numesk jį" bs_offtopic

Beprotiškas kaip gali pasirodyti, kai kuriuose forumuose internete kai kurie žmonės prisiekinėja, kad jie "išsprendė" problemą su savo kietais diskais numesdami juos ant grindų (su kilimu) nuo stalo (apie 85 cm.) ir naudoja savo kietą diską iki šios dienos be jokių problemų.

Negalime šito paneigti, nes sėkmingi kritimai gali atsitikti. Tačiau negalime rekomenduoti arba paremti jokio žmogaus kuris sako taip lengvabūdiškai. Bet koks stiprus smūgis, daugiausia diskui su kuriuo ne viskas gerai ir kurio bėdos mes nežinome, žaidžia su likimu. Bandymai atspėti kame bėda, nežinant kokia iš tikrųjų problema, rimtai mažina bet kokią atstatymo galimybę.

Jei saugomi duomenys neturi jokios vertės - tokie žaidimai ir bandymai ne profesionaliais būdais verti šių duomenų. Bet blogiausia, kad kai kurie žmonės tokius patarimus dalina IT forumuose, tokiu būdu šie "specialistai", ieškantiems informacijos žmonėms pakiša didelę, riebią...  pig   Be komentarų…

Pasaka / mitas "Sušaldyk jį/pašildyk jį" ir "Firmware" bs_offtopic

Sušaldymo mitas yra įdomus ir turi šiokią tokią pramę bet jo pasekmės būna tragiškos!

Gamybos metu kietą diską reikia sukalibruoti skaitymo/rašymo mechanizmus, tam kad galvutės būtų teisingai pozicionuojamos virš disko paviršiaus su nustatyta paklaida, tam kad leisti galvutėms skaityti ir rašyti į teisingus takelius (tracks), be jokių klaidų.

Kai kurie gamintojai, kai kuriuose modeliuose ir jų eilėse, įrašo šiuos parametrus į ROM atmintį, kuri yra loginėje plokštėje, arba dalis yra įrašoma į šį ROM‘ą ir kita dalis į EPROM, arba į kitą flash atmintį, kuri yra disko viduje. Tai paaiškina kodėl tiek daug kartų paprastas pakeitimas sudegusios loginės plokštės į tą pačią naudojant tą pačią firmware versiją nepriverčia disko grįžti į gyvenimą: kažkas negerai yra viduje.

Taip pat pasitaiko paviršinis įrašymas kuris atliekamas gamybos metu, vadinamas „servo“, kuris leidžia teisingai pozicionuotis galvutėms. Daug kartų gamyklinis magnetinis įrašymas keičiamas dėl vienos priežasties, susijusios su paviršiaus medžiaga, ir galvutės pradeda judėti pirmyn ir atgal.

Kai kurie įtarė tam tikrą ryšį su temperatūriniais efektais, ir nutarė sušaldyti kietą diską šaldiklyje ir po to bėga pajungti prie PC ir... BINGO! Kietas diskas buvo atpažintas ir dirba vėl … kelias minutes. Nauja šaldymo sesija ir diskas dirbo dar kelias minutes, pakankamai kad perskaityti kelis megabaitus informacijos. Po kelių tokių seansų diskas dirbti nustoja. Šį kartą jau visam laikui  affraid

Kažkuriame forume teko skaityti, kad "kai mes sušaldome kietą diską, jo viduriai "persirikiuoja" ir viskas atsistoja į savo vietas". Ši informacija kažkiek teisinga ir tik dėl to jog medžiagos susitraukimas dėl žemos temperatūros, kai kuriais atvejais padeda galvutėms surasti takelius. Bet kodėl diskas sustoja amžinai?

Dėl to, kad disko magnetinis paviršius visiškai suyra ir ateina laikas kai "šalk/kaisk/šalk" daugiau nebepadeda. Pasekmė: kelios galimybės atstatyti gerą dalį informacijos nuėjo šuniui ant uodegos. Nekalbant apie disko viduje esantį oro kondesatą (taip, HDD turi švarų orą viduje, filtrą kuris šalina ir sugeria nešvarumus ir nusausinimo paketėlį).

Dar viena pasaka "sudaužyta"! Kas liečia "pašilyk jį" mitą - tai manome nereikia komentarų bet yra žmonių kurie tai daro ir palaiko šį nusikaltimą.

"Švarios vonios" mitas bs_offtopic

Kai kurie žmonės gali jums pasakoti, kad galite pasidaryti švarų kambarį vonioje, atsukę karšto vandens čiaupą ir pripildę vonią garais nes šis oro stovis yra visiškai švarus ir jūs galėsite atidaryti kietą diską jo nepažeidę.

Blefas. Ši pasakėlė yra laba išvystyta, bet ji gali turėti nenuspėjamas pasekmes duomenims. Ar pastebėjote kad kai pasirodo saulė po lietaus oras atrodo švaresnis? Iš tikrųjų - lietaus lašai suriša dulkes ir jos nusėda ant žemės. Kietojo disko didžiausi priešai yra dulkės ir drėgmė. Štai kodėl jie gali būti atidaryti tik "100 klasės" patalpoje (kur gali būti ne daugiau kaip 100 dulkelių, ne didesnių nei 0,5 mikrono kiekvienoje kubinėje pėdoje oro).

Kai kas gali pagalvoti: aš įjungiau vonios šildytuvą keliom minutėm, po to išjungiau ir palaukiau kol maži lašiukai nusės žemyn ir kol oras pasidarys "švarus". Po to aš atidariau kietą diską ir paliečiau kai kurias dalis, bakstejėjau, niuktelėjau ar netgi pakeičiau plokšteles.

Gerai, nors tai ir gera mintis, bet pasekmė yra tikra katastrofa. Labai sudėtinga įranga yra naudojama švariame kambaryje, o tiksliau sakant - sterilioje laboratorijoje, kurią įrengti kainuoja ne vieną 100 tūkstančių €  Exclamation  ir tai reikalinga tam, kad būtų galima dėlioti disko dalis, palaikant tam tikrą temperatūrą, slėgį ir drėgnumą. Tai dėl to, kad sumažinti riziką dar ką nors sugadinti, mes turime išsaugoti svarbius duomenis. Jei jūs nežinote ką daryti su atidarytu disku, neturite tinkamų įrankių ir sterilios patalpos - būkit tikri 111% jog atsitiks kažkas bloga. Bet mes visada tikimės geriausio atvejo – o tai irgi veikia!  Laughing

"Elektronikos plokštės keitimo" mitas bs_offtopic

Yra žmonių kurie keičia disko logikos plokštę į tokią pat iš kito disko kuris veikia ir bando atgaivinti mirusį diską.

Tai pats suprantamiausias mitas. Keitimas elektronikos plokštės kartais veikia, kai pažeidimas yra išorinis ir firmware yra visas pilnai patalpintas kontroleryje. Taigi, verta pabandyti ir jei jūs tai atliekate rūpestingai yra galimybė atkūrti duomenis.

Tačiau jei diskas atpažįstamas bet skaitymas nesėkmingas, venkite kitų mitų aprašytų čia ir jei jūsų duomenys iš tikrųjų svarbūs - pristatykite savo laikmeną į specializuotas dirbtuves

Programinis mitas bs_offtopic

Kai kurios duomenų atstatymo programos tikrai veikia, kai mes turime visiškai vien logines klaidas.

Problema atsiranda kaip jas panaudoti kai diskas rodo tam tikras fizines bėdas. Šiuo atveju, programa nušluoja diską ir dar daugiau kas blogiausia gali atsitikti: paskutinės galimybės atstatyti neatidarant disko išmestos kaip į balą, dėl to kad kai kurios elektrinės grandinės nustoja veikti po tokio automatinio atstatymo.

"Pataisymo mitas" (HDD remontas) bs_offtopic

Kai kurie "profesionalai" ar net firmos skelbiasi kad jos "taiso, remontuoja" kietus diskus. Mes žinome kad tai neįmanoma, nes tokie "profesionalai" ir firmos net neturi tinkamos vietos tam atlikti (skaitykite aukščiau: "Švarios vonios" mitas).

Ką jie daro tikrai, tai keičia loginę plokštę ir/arba paleidžia programą kuri paslepia blogus sektorius, įžymiuosius "blogus blokus". Tada jie grąžina suformatuotą kietą diską ir sako jums kad jis buvo "sutaisytas".

Tai yra atnaujinimo pramonė – ar netgi geriau, atliekų perdirbimas – tokiose šalyse kaip Indija, Kinija ir Rusija, bet šiuo atveju kieti diskai ateina be markės arba su žyme ar etikete kuri sako "atnaujintas" arba perdarytas. Teko matyti tokius kietus diskus kurie dirbo kelis metus, o kiti vos kelis mėnesius. Šie diskai, deja buvo iš tikro perdirbti, naudojant dalis iš daugiau kaip vieno disko, kai kurių naujų, kai kurių naudotų ir jie tinkami naudoti žemo pajamų lygio šalyse, todėl kad jie daug pigesni.

Ką noriu tuo pasakyti yra tai, kad ir atnaujinti, ir sutaisyti kieti diskai yra nepatikimi. Jei tokią laikmeną vis gi naudojate, šios laikmenos jokiu būdu neturėtų saugoti jokių svarbių duomenų. Tokie HDD ir kitos laikmenos gali būti naudojama internete rastų ir parsisiųstų failų laikymui be jokių svarbių duomenų.

Pasaka / mitas "Plokštelių keitimas" bs_offtopic

Kai kurie žmonės jau mums sakė kad kai kur jie skaitė ar girdėjo kad galima atstatyti duomenis iš sugedusio disko paprastai radus kitą tokį pat diską ir perkeliant plokšteles (paviršiaus nešiklius, be galvučių) iš vieno HDA (kieto disko surinkimo bloko – hard drive assembly) į kitą.

Tai gali netgi veikti jei prisiminsime kelis veiksnius, tokius kaip firmware, kieto disko eilę, ir kitus. Tačiau, didžiausiai tikėtina, kad duomenys dings amžiams, dėka daugelio priežaščių, tokių kaip netinkama aplinka, nepakankamų įgūdžių ir įrankių, šiaip ar taip, visko ko jūs neturėtumėte daryti dėl žinių ir sąlygų stokos. Bet kaip mes visada sakome, likimas yra realybė.

Išvados  Idea

Duomenų atstatymas yra specialybė. Ir bet kas tikrai negali užsiimti šia veikla, o tai yra tam tikros priežastys: ar patikėtumėt savo automobilio stabdžių ar kokią kitą svarbią sistemą tvarkyti tarkim santechnikui, ginekologui ar kitos specialybės atstovui? Žinoma NE. Tad kodėl patikite (ar galvojate patikėti) savo duomenų atstatymą ar PC remontą "bet kam"? Tik todėl, kad tas "bet kas" pažadėjo "atkūrti" duomenis tik už 10 ar 20 eurų? Nepamirškite jog tokių "specialistų" pastangomis begalė žmonių ir firmų gali patirti daug nuostolių prarandant savo duomenis nes neturėjo backupo (dublerio, paramos) – ar kai jis nepavyko, o savo skaitmeninę laikmeną patikėjo "bet kam" - visiems žinomas Merfio dėsnis...

 Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Image013

Noras išlaikyti profesionalumą šioje srityje reikalauja be galo didelių investicijų ir moksle, ir įrangoje - tiek techninėje, tiek programinėje bei būtina 111% švari patalpa - sterili laboratorija. Štai kodėl kokybiškai atstatomų duomenų paslaugos kaina dažniausiai nėra labai žema. Nežiūrint į tai - bėkite kuo toliau nuo "profesionalų" ir firmų kurie neturi tinkamos techninės, programinės įrangos bei žinių, nes kaip minėta - jei jūs paliksite diską ar kitą laikmeną šiems mėgėjams, jie padarys galą bet kokiai galimybei vėliau atstatyti duomenis – tai žymus "skūpus moka du kartus" posakis.

Šiose situacijose jei jūs nesijaučiat saugūs, spręsdami savo kieto disko bėdas, ieškokite firmos kuri specializuojasi šiose paslaugose, kitaip galutinis duomenų netekimas garantuotas. Tad jei jūsų laikmena sugedo - jūs vis dar galite savo duomenų neprarasti. Tiesiog kreipkitės į žmones kurie investuoja į savo žinių ir įrangos bagažą, o ne į prabangius automobilius.

Neminėjau atvejų, kai duomenys saugomi RAID masyvuose. Paprastas bandymas atstatyti RAID'ą gali privesti prie tikro, galutinio bei negrįžtamo duomenų netekimo. Taigi mes patariame laikyti jūsų dublerius (backupus) atnaujintus ir vengti saviveiklos jei yra duomenų netekimas.

Gali būti, kad daugelis fizinių ir juridinių asmenų, teikiančių (ar bandančių teikti) duomenų atstatymo paslaugas už šios informacijos viešą atskleidimą mane tikrai pasmerks. Bet, kaip sakydavo mano a.a. močiutė: "būkim biedni bet teisingi" Exclamation    wav

Žinoma tai tik mano asmeninė nuomonė kuri nebūtinai turi sutapti su jūsų nuomone. Jei turite klausimų, minčių, prieštaravimų ar savo asmeninių patyrimų - prisijunkite prie savo  paskyros spauskite čia ir rašykite - padiskutuosime  ontopic

Sėkmės Wink


88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL 88x3110.jpg______________________
Neliūdėk jei idealus gyvenimas tapo tik geru gyvenimu - prisimink tai, kad visada yra gyvenančių blogiau už tave, vadinasi tu gyveni gerai!    
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją LRS monster forume.  
phone  +370 643 66066
Atgal į viršų Go down
http://LRS.monster
Pimpackiukas
Naujokas
Naujokas
avatar


Pranešimų skaičius : 5
Aktyvumo taškai : 30058
Reputacija : 7
Join date : 2015-07-04

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2015-07-18, 22:05

Patiko visas straipsnis, o labiausiai šita pastraipa: "Pataisymo mitas" (HDD remontas)  bs_offtopic

Va kur sąžiningai viskas išaiškinta Exclamation O visi PC servisų darbuotojai, su kuo teko bendrauti, aiškino neva "prarasti duomenų neįmanoma". Apie visokių atvykstančių į namus ar darbo vietas ale "specus" net nešneku Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Kinomanija
Forumo narys
Forumo narys
Kinomanija


Pranešimų skaičius : 7
Aktyvumo taškai : 36747
Reputacija : 12
Join date : 2015-10-03

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2015-10-03, 23:47

Pimpackiukas rašo:
Patiko visas straipsnis, o labiausiai šita pastraipa: "Pataisymo mitas" (HDD remontas)  bs_offtopic

Va kur sąžiningai viskas išaiškinta Exclamation O visi PC servisų darbuotojai, su kuo teko bendrauti, aiškino neva "prarasti duomenų neįmanoma". Apie visokių atvykstančių į namus ar darbo vietas ale "specus" net nešneku Twisted Evil

icon_thumright
Atgal į viršų Go down
KinoVisata
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
KinoVisata


Pranešimų skaičius : 25
Aktyvumo taškai : 29219
Reputacija : 26
Join date : 2015-10-04

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2015-10-27, 19:41

icon_thumright

______________________
Idea The length of a film should be directly related to the endurance of the human bladder. Alfred Hitchcock

50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms

Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją www.24min.lt forume.  
phone  8 643 66066
Atgal į viršų Go down
https://www.LRS.monster
Lioxa
Naujokas
Naujokas
Lioxa


Pranešimų skaičius : 1
Aktyvumo taškai : 26509
Reputacija : -2
Join date : 2016-06-20

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2016-06-20, 14:47

Sveiki, na o mane išgelbejo kai pas mane HDD parėjo, nzn ką jie ir kaip padare bet viska išsitrauke iš sugedusio disko , ir kaina visai prieinama . Aišku manau kiek vienas atvejis skirtingas.
Atgal į viršų Go down
Oplia
Naujokas
Naujokas
Oplia


Pranešimų skaičius : 5
Aktyvumo taškai : 25781
Reputacija : 6
Join date : 2016-09-02

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2016-09-02, 16:26

pritariu 100% icon_thumright
Atgal į viršų Go down
Ponas Vytautas
Forumo narys
Forumo narys
Ponas Vytautas


Pranešimų skaičius : 8
Aktyvumo taškai : 21216
Reputacija : 18
Join date : 2017-12-04

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2017-12-04, 15:01

Naudinga informacija, penas pamastymui. Aciu icon_thumright
Atgal į viršų Go down
Džafar Al-Denas
Sponsor
Sponsor
Džafar Al-Denas


Pranešimų skaičius : 85
Aktyvumo taškai : 33951
Reputacija : 212
Join date : 2015-06-26

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2017-12-04, 19:32

Ponas Vytautas rašo:
Naudinga informacija, penas pamastymui. Aciu icon_thumright


Džiugu, kad esame naudingi Smile

______________________
Neliūdėk jei idealus gyvenimas tapo tik geru gyvenimu - prisimink tai, kad visada yra gyvenančių blogiau už tave, vadinasi tu gyveni gerai!    
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją LRS monster forume.  
phone  +370 643 66066
Atgal į viršų Go down
http://LRS.monster
News Editor
News Service
News Service
News Editor


Pranešimų skaičius : 60
Aktyvumo taškai : 30141
Reputacija : 75
Join date : 2015-07-19

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2017-12-08, 19:23

Ponas Vytautas rašo:
Naudinga informacija, penas pamastymui. Aciu icon_thumright

tikra tiesa Wink

______________________
Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).  
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją LRS monster forume.  
phone  8 643 66066


Pozityvios emocijos!
Atgal į viršų Go down
+37064366066 http://xxxLRS.monster
Extreme news
News Service
News Service
Extreme news


Pranešimų skaičius : 62
Aktyvumo taškai : 30379
Reputacija : 85
Join date : 2015-06-28

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2017-12-10, 21:28

00014    2_liuks
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Image017

______________________
not all news are extreme but any extreme news is an extremely interesting news!
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Pozityvios emocijos!
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją 24min.lt forume.  
phone  8 643 66066
Atgal į viršų Go down
http://www.24min.lt
Nijolė
Garbės narys
Garbės narys
Nijolė


Pranešimų skaičius : 8
Aktyvumo taškai : 30131
Reputacija : 33
Join date : 2015-06-28

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2017-12-18, 20:30

Extreme news rašo:
00014    2_liuks
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Image010


Pritariu 100% 2_liuks Laughing
Atgal į viršų Go down
Nijolė
Garbės narys
Garbės narys
Nijolė


Pranešimų skaičius : 8
Aktyvumo taškai : 30131
Reputacija : 33
Join date : 2015-06-28

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2017-12-18, 20:33

News Editor rašo:
Ponas Vytautas rašo:
Naudinga informacija, penas pamastymui. Aciu icon_thumright

tikra tiesa Wink

Palaikau jus ir aš Wink
Atgal į viršų Go down
DaliaMis
Naujokas
Naujokas
DaliaMis


Pranešimų skaičius : 4
Aktyvumo taškai : 20213
Reputacija : 1
Join date : 2018-03-13

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2018-03-13, 16:53

Gal kas žino gerus grafinio dizaino kursus Vilniuje ?
Atgal į viršų Go down
iranlock98
Naujokas
Naujokas
iranlock98


Pranešimų skaičius : 1
Aktyvumo taškai : 13678
Reputacija : -3
Join date : 2019-12-25

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2019-12-25, 14:41

Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).
قفل هوشمند
قفل دیجیتال
Atgal į viršų Go down
danieliusdanielius75
Naujokas
Naujokas
danieliusdanielius75


Pranešimų skaičius : 2
Aktyvumo taškai : 8983
Reputacija : 1
Join date : 2021-04-08

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty2021-04-08, 09:40

DaliaMis rašo:
Gal kas žino gerus grafinio dizaino kursus Vilniuje ?
Prisidedu prie klausimo, gal kas žino gerus grafinio dizaino kursus Vilniuje?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą   Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą Empty

Atgal į viršų Go down
 
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Alkoholizmas. Populiariausi mitai apie alkoholį
» Keli įdomūs faktai apie COVID-19 vakcinas
» Apie svetainę

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
LRS.monster (24min.lt) :: Technologijos :: Forumas IT temomis-
Pereiti į: