Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos

Go down 
AutoriusPranešimas
Extreme news
News Service
News Service
Extreme news


Pranešimų skaičius : 64
Aktyvumo taškai : 32027
Reputacija : 85
Join date : 2015-06-28

Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos   Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Empty2017-12-12, 12:00

Šios vaiduoklių nuotraukos buvo nufotografuotos paprastų žmonių, daugelis jų - paprastu, juosteliniu fotoaparatu. Išryškinus  jas paaiškėjo, kad jose yra kai kas daugiau...

Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image040


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos 125x1210


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image026
"Ši nuotrauka buvo padaryta per mano tetos vestuves. Ėjo 1942 metai, ir fotografas paveikslavo jaunuosius paprastu dėžiniu fotoaparatu. Kas tai galėtų būti? Meistriška apgaulė? Ar iš tiesų tikras vaiduoklis?"


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image027
"Ši fotografija buvo padaryta prieš keletą savaičių, kai mes su draugais iškylavome gamtoje. Iš už vieno mano bičiulio nugaros, atrodo, žvalgosi mažas berniukas. Kada aš fotografavau, jo ten nebuvo – tik mes septyniese, įskaitant mane".


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image028
"2008 metais mes su žmona atostogavome Normandijoje, kur aplankėme senas kapines ir Graignes katedros griuvėsius. Aš padariau vienintelę marmurinės kapo plokštės fotografiją su amerikiečių desantininkų ir Prancūzijos piliečių, žuvusių toje vietoje 1944 metais, vardais ir pavardėmis. Fotografavau skaitmenine fotokamera, gautos nuotraukos aš nežiūrinėjau, kol negrįžau namo į Kanadą. Savo nuostabai dešinėje aš pamačiau kareivio figūrą. Įdomu tai, kad kareivio atvaizdas buvo nespalvotas, nors pati nuotrauka – spalvota. Aš esu tikras, kad be manęs su žmona kapinėse tuo metu nieko nebuvo. Man atrodo, kad kareivio uniforma panaši į tą, kurią nešiodavo Pirmojo pasaulinio karo metais – uniforminė kepurė ir kitelis su dviem sagų eilėmis".


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image029
"Šią fotografiją aš padariau, keliaudama po Rytų Teksasą. Nuotraukoje atsirado šios trys keistos juodos figūros. Kas tai? Ateiviai? Vaiduokliai?"


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image030
Tai "Stanley" viešbučio fotografija. Viename iš langų matosi pusiau vaiski mažo berniuko figūra. Įdomu tai, kad žmonės, esantys maždaug tuo pačiu atstumu nuo fotokameros, matosi aiškiai. O berniukas tarsi šešėlis, nors langas atviras. Mane tai taip suintrigavo, jog aš susisiekiau su viešbučiu. Man pranešė, kad tą dieną šiame viešbučio numeryje buvo registruotas tik vienas vyras, atvykęs į konferenciją.


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image031
Ši fotografija buvo padaryta per veidrodį Teksaso "Weslaco" viešbučio tualete. Viešbutis pastatytas 1928 metais. Nuotraukoje – dvi mergaitės, bet jeigu gerai įsižiūrėsite, tai dešinėje galima pamatyti ir trečią – su laisvo kirpimo suknele, su palaidine, permesta per dešinę ranką, ir pintinėle kairėje rankoje.


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image032
Ši fotografija padaryta 2010 metais. "Pas mus atvažiavo svečių, ir mes nusprendėme surengti jiems ekskursiją į Džordžo Vašingtono (George Washington) namą. Grįždami sustojome prie bažnyčios, kur Vašingtonas dažnai melsdavosi. Prie bažnyčios yra keletas kapų, kaip rodo įrašai, mirusieji ten buvo palaidoti XVIII amžiaus pabaigoje. Ten pat yra bendras 34 karo belaisvių, mirusių stovyklose, kapas. Šioje vietoje aš nufotografavau savo bičiulį Džo. Mūsų nuostabai fotografijoje atsirado ši ore pakibusi raudona galva".


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image033
"Aš padariau šią nuotrauką 2008 metų vasarį ar kovą Spokano mieste (Vašingtono valstija). Aš gyvenau viename name, kur prižiūrėjau pagyvenusią moterį. Tuo metu tiesiog nuobodžiavau, tad ėmiau spragsėti fotoaparatu, ir savo siaubui, pamačiau štai ką. Aš įjungiau visas šviesas, televizorių ir paskambinau savo vaikinui, nes bijojau likti viena su šiuo siaubu".


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image034
"Aš nufotografavau savo vyrą, kai mes žvejojome prie vieno ežero Viskonsine. Prie šio ežero nėra jokio valčių nuomos punkto, o aplinkui nėra jokių namų. Aš esu tikra, kad mes su vyru šioje vietoje buvome vieni. Tačiau fotografijoje aiškiai matosi mažos mergaitės, vilkinčios laisvą suknelę su prijuoste, figūra".


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image035
Ši fotografija padaryta kapinėse, prie vieno iš aklinai užrakintų rūsių. Joje aiškiai matosi pusė vyro veido. Tai negali būti atsispindėjęs vaizdas, kadangi šio lango stiklas buvo išmuštas.


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image036
Ši nuotrauka padaryta 2012 metais Didžiojoje Britanijoje, viename iš privačių Oksfordo butų.


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image037
Šį vaiduoklį su "neįgaliojo vežimėliu", pusrūsyje nufotografavo senelių namų "Kith Haven" (Flinto mieste, Mičigano valstijoje) darbuotoja. Ji sako, kad regėjo jį savo akimis: vyras, vilkintis baltus marškinius, veža neįgaliojo vežimėlyje moterį. Jos galva pasvirusi į dešinę.


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image038
"Aš peržiūrinėjau savo fotografijas, ir staiga pastebėjau koridoriaus gale vyro su skrybėle šešėlį. Iš pradžių pamaniau, kad tai gali būti dėmė dėl drėgmės. Tačiau taip nebuvo. Atkreipkite dėmesį, kaip šis šešėlis krito ant didelio akmens. Be to, netgi matosi į viršų užriesti "skrybėlės" kraštai".


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos Image039
"Aš gyvenu Ravenoje, Ohajo valstijoje. 2007 metų gegužę mano sūnus nufotografavo mūsų namą. Mes visi patyrėme šoką, viename iš langų pamatę nepažįstamą vaiką. Kai mes nusipirkome šį namą, mums pasakojo, kad čia ir anksčiau pasirodydavo šmėklos. Tuo metu, kai buvo fotografuota, namuose buvau tik aš, mano vyras gulėjo ligoninėje – jam ką tik buvo atlikta piktybinio naviko šalinimo operacija".


Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos 125x1210

______________________
not all news are extreme but any extreme news is an extremely interesting news!
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Pozityvios emocijos!
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją Norim LT forume.  
phone  +370 643 66066
Atgal į viršų Go down
http://www.norim.lt
 
Šiurpą keliančios vaiduoklių nuotraukos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Bendruomenės diskusijos :: Anomalijos-
Pereiti į: