Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Apokalipsės pradžia: žvėries ženklas

Go down 
AutoriusPranešimas
Extreme news
News Service
News Service
Extreme news


Pranešimų skaičius : 64
Aktyvumo taškai : 31977
Reputacija : 85
Join date : 2015-06-28

Apokalipsės pradžia: žvėries ženklas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apokalipsės pradžia: žvėries ženklas   Apokalipsės pradžia: žvėries ženklas Empty2021-10-08, 13:18

Kaip reikės gyventi kai visi savanoriškai tik privalomai bus verčiami priimti žvėries ženklą?

Daugeliui žmonių, tame tarpe ir tikinčiųjų neretai iškyla klausimai, kaip reiks gyventi, kaip reiks atsilaikyti prieš Antikristo sistemą ir žvėries ženklą, be kurio žmogus negalės nei pirkti nei parduoti? Kaip reiks susilaikyti ir nepasiduoti provokacijai, kai be ženklo žmogus neteks galimybės į įprastą gyvenimą?

Apokalipsės pradžia: žvėries ženklas Screen21
žvėries ženklas

Kiekvienas esame pripratę prie tam tikro gyvenimo stiliaus ir prie tam tikrų patogumų, bet įsigalėjus žvėries sistemai ar sugebėsime atsisakyti tai, prie ko taip buvome pripratę? Kalbu apie jums patinkantį maistą, rūbus, automobilį, minkštą ir jaukią lovą, savo pastogę, savo darbą, galimybę laisvai keliauti, apsipirkinėti ir kt.

Daugeliui tikriausiai kyla klausimai: ar nesusigundysiu? Ar atsilaikysiu? Ar netapsiu Šaitano paženklintas? Bet tikiuosi suprantate, kad čia kalbama apie išlikimą amžiams. Apie siekimą to, kas yra tūkstantį kartų geriau už visus turimus daiktus ir už visus patogumus šioje Visatoje. Kas atlaikys spaudimą ir nepasiduos priešo melams? Ar nepulsime į neviltį ar dvejones "kai reikalas prispaus"? Ar neimsime ignoruoti tiesos, kuri sako, kad Dievo žodis tikras ir jis nemeluoja?

Taip, suprantu, žmonės bus sunerimę ir išsigandę, paskendę baimėje ir nežinantys ką daryti ar kaip elgtis. Daugelis, neįsišaknyje Viešpatyje ir neturėdami tvirto tikėjimo, deja, atkris ir nupuls nuo tikėjimo, kaip tai pranašauja įvairios religinės knygos.

Brangieji, noriu jus padrąsinti ir paraginti nepamiršti, kad Viešpats Dievas išvedė izraelitus iš Egipto antikristinės vergovės sistemos ir jie buvo nuvesti ne kur kitur, bet tiesiai į dykumą, kur jiems buvo duota mana iš dangaus ir vanduo iš akmens (bent taip yra pasakojama). Dievas jiems buvo vedlys debesimi dieną ir ugnies stulpu naktį. Jis švietė jiems, kai jie buvo apsupti tamsos. Tad nepulkime panikuoti ir žinokime, kad Dievas yra visagalis ir nieko Jam nėra neįmanoma. Jėzus pasakė: "nesirūpinkite ką valgysite ar ką gersite - Dievas žino, kad jums reikia visų tų dalykų, svarbu pirmiausia siekite Dievo karalystės ir tai ko jums reikia bus duota". (Mato 6:25). Tad supraskime ir tai, kad neimti žvėries ženklo, tai irgi yra Dievo Karalystės siekimas!

Duosiu jums tokį palyginimą. Tėtis nupirko savo dukrai traukinio bilietą, bet traukinio išvykimas tik po kelių mėnesių - tad ar gi ne savaime aišku, kad tėtis bilietą duos dukrai tik atėjus laikui išvykti?
Lygiai taip ir su Dievu. Kai žemėje gimdymo skausmai pasieks stipriausią tašką, kurie tarp kitko, simbolizuoja suspaudimo laiką, nes turi įvykti ''bažnyčios gymdymas'' (Kristaus antrasis atėjimas), būtent tada Dievas ir suteiks mums kiekvienam reikiamos stiprybės ir jėgų atsilaikyti prieš bet kokias priešo provokacijas ir spąstus. Prieš žvėries žeklą ir prieš žvėries sistemą. Mums bus duota jėga ir stiprybė, kad nesusigundytume dėl savo pilvo, kaip tai padarė Ezavas, kuris būdamas alkanas pardavė savo palikimo teisę už lėkštę viralo (Pradžios 25:29-34).

Dievas pasirūpins, jog nesvarbu ką mums teks patirti, arba ką mums teks iškęsti, net jei tai ir kainuotų mums gyvybę - mes atstovėsime ir ištversime viską iki galo su Dievo pagalba ir jėga, kad po to nugalėtojui Pranašas Kristus galėtų įteikti gyvenimo vainiką, kaip pažadėta Šventąjame Rašte (Jok. 1:12).

Todėl nebijokite ir būkite drąsūs. Šaitanas iš tikro yra bailys, jis veikia tik tam tikroje terpėje, kurioje jam leista veikti, bet visa tai tik tam, kad viso to proceso metu būtų atskirta blogis nuo gėrio ir, kad Dievas būtų pašlovintas visų tautų akivaizdoje, taip kaip tai buvo padaryta su faraonu, kuris priešinosi paleisti izraelitus, nes jie norėjo eiti tarnauti Dievui. Bet būtent dėl tokio faraono priešinimosi, Dievo galinga ranka buvo pademonstruota visam pasauliui per dešimtį Dievo sukeltų negandų ir dėl izraelitų pervedimo per Raudonąją jūrą, kuri buvo perskirta tam, kad Dievo tauta išsigelbėtų nuo faraono persekiojimo, kuris tarp kitko, simbolizuoja ateinančio antikristo provaizdį. Šitaip Dievas pašlovino save tada ir Jis tai ketina padaryti dar kartą visų tautų akivaizdoje.
Tomis dienomis vyko šviesos ir tamsos jėgų kova, kurią nugalėjo Dievas, ir šiandieną, panašu, kad ta pati kova vėl prasidėjo, bet Dievas ją vėlgi laimės ir savo galinga ranka išves mus iš pasaulio ir iš žvėries priespaudos, tuom net neabejokite! (Pak. įst. 26:8; 4:34).

Ir nepulkime į neviltį, bet prisiminkime, kad mes juk gyvename tikėjimu, o ne regėjimu (II Kor. 5:7). Juk priimdami Dievą, mes kiekvienas tam ''pasirašėme'' ir palenkėme širdį Dievo keliams ir Jo valiai, kad gyvendami šioje žemėje turėsime išmokti pasitikėti Dievu. Net jei ir nematome ateities.

Būkite kantrūs ir laukite Viešpaties. Jis tikrai pakils ir tikrai nepaliks savo vergų! Viešpats yra su visais ir kiekvienu, o Jo pažadas mums yra gyvas! Šlovė tebūnie Jam per amžius AMEN!

Videoapžvalga pateikiama videoklipe kuriame skamba Frederiko Šopeno "Edeno sodas"

Praestat honesta mors turpi vitae

Žmogaus kova prieš valdžią - tai atminties kova prieš užmaršumą. Forumas mąstantiems, prisijunk dabar.

#Pasaulis #stovyklos #plandemija #pandemija #finalsolution #ateitis #žvėries #ženklas #Apokalipsė

Telegram https://t.me/LTU21 bs_comehereyou

Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į publikuojamą informaciją.  
phone  8 643 66066

88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL 88x3110.jpg
Atgal į viršų Go down
http://www.norim.lt
 
Apokalipsės pradžia: žvėries ženklas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Bendruomenės diskusijos :: Diskusijos visomis temomis-
Pereiti į: