Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Penas pamąstymui - kaukių dėvėjimas: nauda ir žąla

Go down 
AutoriusPranešimas
incognitus
Webmaster
Webmaster
incognitus


Pranešimų skaičius : 32
Aktyvumo taškai : 31854
Reputacija : 24
Join date : 2015-06-28

Penas pamąstymui - kaukių dėvėjimas: nauda ir žąla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Penas pamąstymui - kaukių dėvėjimas: nauda ir žąla   Penas pamąstymui - kaukių dėvėjimas: nauda ir žąla Empty2021-11-16, 00:22

Informacija vis dar sugebantiems mąstyti bei mąstantiems!

Penas pamąstymui - kaukių dėvėjimas: nauda ir žąla LRS.monster-no-sheep-logo

Tikslus komentaras:

Autorius: Elena Valciukaitė

<...>"VAIKAI ,TO JUMS NEATLEIS... 😡
Deguonies trūkumas ypatingai greitai užrūgština organizmą, o rūgštinė terpė mylimiausia virusams
Kaip žinoma, visa informacija, kurioje kalbama apie prievartinių veido kaukių žalą, internete stengiamasi panaikinti. Apie veido kaukių žalą kalbėti atsisako ir Lietuvos Sveikatos ministras.

Susipažinkime su žymios neurologės, neurofizikės Dr. Margarite Griesz-Brisson, dirbančios Vokietijoje ir Anglijoje mintimis.
Jos teigimu, priverstinės veido kaukės sukelia negrįžtamus smegenų pažeidimus ir tokia prievarta yra nusikaltimas, kaukės daro tiesioginį poveikį smegenims.

Pasak medikės, kvėpuojant iškvėptą orą, be abejo, susidaro deguonies trūkumas ir anglies dioksido perteklius.
„Gerai žinome, kad žmogaus smegenys yra labai jautrios deguonies stygiui. Yra nervų ląstelių, kaip pvz. hipokampas (Hipokampas – seniausia ir giliausiai nugrimzdusi į galvos smegenų vidų smegenų žievės – apsiausto (lot. pallium) dalis, kuri dalyvauja emocijų mechanizmo formavime ir atminties konsolidavime), kurios be deguonies negali likti ilgiau kaip 3 minutes – tiesiog negali išgyventi.

Ūmūs įspėjamieji simptomai yra galvos skausmas, mieguistumas, galvos svaigimas, susikaupimo problemos, lėtas reakcijos laikas – kognityvinės sistemos reakcijos.
Tačiau kai deguonies trūkumas tampa chronišku, visi šie simptomai išnyksta, nes prisitaikoma (taip atrodo iš pradžių).

Gerai žinome, kad žmogaus smegenys yra labai jautrios deguonies stygiui. Yra nervų ląstelių, kaip pvz. hipokampas (Hipokampas – seniausia ir giliausiai nugrimzdusi į galvos smegenų vidų smegenų žievės – apsiausto (lot. pallium) dalis, kuri dalyvauja emocijų mechanizmo formavime ir atminties konsolidavime), kurios be deguonies negali likti ilgiau kaip 3 minutes – tiesiog negali išgyventi. Kuo daugiau organas yra metaboliškai aktyvus, tuo daugiau jam reikia deguonies. O vaikų ir paauglių kiekvienas organas yra metaboliškai aktyvus. Atimti deguonį iš vaiko ar paauglio smegenų arba kaip nors jį apriboti tai yra ne tik pavojinga jų sveikatai, bet tai visiškai nusikalstama kriminalinė veika! Deguonies trūkumas slopina smegenų vystymąsi, o padaryta žala NEGALI būti panaikinta.
Vaikui mokymuisi reikalingos smegenys, o smegenims reikalingas deguonis, kad jos funkcionuotų.
Deguonies trūkumas yra medicininė kontraindikacija. Tai paprasta ir neginčijama fiziologija. Tyčia sukeliamas deguonies trūkumas kelia pavojų sveikatai ir yra absoliuti medicininė kontraindikacija.
Absoliuti medicininė kontraindikacija medicinoje reiškia, kad negalima vartoti šio vaisto, šios terapijos, šio metodo ar priemonės – jį vartoti draudžiama.
Norint priversti visus gyventojus priverstinai naudotis absoliučia medicinine kontraindikacija, tam turi būti rimtos priežastys, o priežastys turi būti nurodytos kompetentingoms, tarpdisciplininėms ir nepriklausomoms institucijoms, kad jos būtų patikrintos ir įgaliotos.
Kai po dešimties metų demencija (silpnaprotystė) – padidės eksponentiškai, o jaunosios kartos nesugebės išnaudoti Dievo jiems duoto potencialo, niekam nereikės pasakymo „tada mums nereikėjo kaukių“.
Atsakomybė. Prašau, mieli kolegos, visi turime pabusti! .Aš žinau, koks žalingas smegenims yra deguonies trūkumas, kardiologas žino – širdžiai, pulmonologas – plaučiams. Deguonies trūkumas pažeidžia kiekvieną organą.
Dar pridėsiu nuo savęs: iš kitų rimtų mokslinių tyrimų – deguonies trūkumas ypatingai greitai užrūgština organizmą, o rūgštinė terpė mylimiausia virusams, grybams, bakterijoms, o taip pat vėžinėms ląstelėms, kurios mielai dauginasi joje... […]
Kas yra atsakingas už šį nusikaltimą? Tie, kurie nori tai priversti? Tie, kurie leidžia tai atsitikti ir žaidžia kartu, ar tie, kurie to nesustabdo?
Tai ne apie kaukes, ne apie virusus, ne apie jūsų sveikatą. Tai yra daug, daug daugiau....
Aš nedalyvauju šiame žaidime. Aš nebijau. Kaip matote, jie jau atima orą, kuriuo kvėpuojame. Šio momento esminis raktas yra asmeninė atsakomybė: Mes esame atsakingi už tai, ką galvojame, o ne žiniasklaida. Mes esame atsakingi už tai, ką darome, o ne viršininkai. Mes esame atsakingi už savo sveikatą, o ne Pasaulio sveikatos organizacija. Mes esame atsakingi už tai, kas vyksta mūsų šalyje, o ne vyriausybė!“, - teigia Dr. Margarite Griesz-Brisson.

#Lietuva #Pasaulis #plandemija #kaukės #žala #nauda

Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į publikuojamą informaciją.  
phone  8 643 66066

88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL 88x3110.jpg
Atgal į viršų Go down
https://www.LRS.monster
 
Penas pamąstymui - kaukių dėvėjimas: nauda ir žąla
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kodėl būtina skaityti knygas? Kokia yra knygų skaitymo nauda

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Bendruomenės diskusijos :: Asmeninis tobulėjimas-
Pereiti į: