Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video)

Go down 
AutoriusPranešimas
News Editor
News Service
News Service
News Editor


Pranešimų skaičius : 60
Aktyvumo taškai : 31781
Reputacija : 75
Join date : 2015-07-19

Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video)   Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video) Empty2017-12-10, 16:21

2013 metais vasario 1 dieną iš „Sesilės“ viešbučio (angl. Cecil Hotel) esančio Los Andželo centre, paslaptingomis aplinkybėmis dingo mergina vardu Eliza Lam (angl. Elisa Lam). Manoma, kad prieš dingimą ji išbandė "Lifto žaidimą".

Eliza buvo jauna 21 metų amžiaus Kanados koledžo studentė, nusprendusi pakeliauti po Vakarų Pakrantę. Tačiau įpusėjusi savo kelionę, ji dingo. Ieškant jos pėdsakų, Los Andželo policijos departamentas paviešino filmuotą medžiagą (viešbučio lifto apsauginės kameros įrašą), kurioje dingimo dieną buvo paskutinį kartą užfiksuota mergina.

Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video) Image018

Pats vaizdo įrašas, toli gražu, nėra eilinis:


Filmuotoje medžiagoje matosi, kaip Eliza įžengia į liftą ir paspaudžia beveik visus mygtukus, todėl liftas užstringa. Kol durys praviros, nerami mergina vis iškiša galvą pasidairyti koridoriuje. Ji kelis kartus išeina iš lifto ir vėl grįžta. Koridoriuje mergina neramiai stoviniuoja ir neaiškiai gestikuliuoja rankomis tarsi bendrautų su kažkuo, ko kamera nemato. Pagaliau Eliza palieka liftą ir nužingsniuoja koridoriumi, tuo tarpu durys užsidaro, o liftas pajuda pakeliui sustodamas kiekviename aukšte.

Šiurpus vaizdo įrašas greitai išplito po internetą. Toks neprognozuojamas merginos elgesys verčia manyti, kad Eliza vartojo narkotikus, buvo psichiškai nesveika, o gal net abu variantai. Kai kas net pamanė, kad mergina apsėsta, todėl glaudėsi prie sienų slėpdamasi nuo kažkokių asmenų ar kamerai nematomų reiškinių.

Iki Lam dingimo, „Sesilės“ viešbutis ir taip pasižymėjo nekokia reputacija. 1947 metais, prieš nužudymą jame buvo apsistojusi Elizabeta Šort (angl. Elizabeth Short), dar žinoma kaip „Juodasis jurginas“ (angl. Black Dahlia). Taip pat 1964 metais Goldi Osgud (angl. Goldie Osgood) mėgusi lesinti balandžius Peršingo skvere, buvo išprievartauta ir nužudyta savo pačios kambaryje.

Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video) Image019

Po jos mirties kambarys buvo suverstas, o žudiko niekas taip ir nesurado. 1985 metais, kol vykdė savo žiaurius nusikaltimus, viešbutyje porą savaičių gyveno Ričardas Ramirezas (angl. Richard Ramirez), dar žinomas kaip „naktinis persekiotojas“.

Kitas neįprastas „Sesilės“ svečias – Džekas Antervekeris (angl. Jack Unterweger), kuris apsimetinėjo žurnalistu dirbančiu vienam Austrijos žurnalui, tačiau iš tikro žudydavo parsiduodančias moteris pasmaugdamas jas jų pačių liemenukais. Bet ir tai dar ne viskas, nes viešbutis tapo trijų savižudybių vieta. Pasakojama, kad viena moteris šoko nuo pastato ir pataikė ant šaligatviu ėjusio pėsčiojo nusinešdama ir jo gyvybę.

Prabėgus dviems savaitėms po Elizos Lam dingimo, viešbučio lankytojai pradėjo skųstis purvinu parudavusiu vandeniu su keistu skoniu ir sumažėjusiu spaudimu. Vasario 19 rytą viešbučio darbuotojas Santjago Lopezas (angl. Santiago Lopez) užlipo ant stogo patikrinti keturias vandens talpyklas.

Jis pastebėjo, kad vienos iš talpyklų liukas buvo praviras, todėl tuoj pat užlipo kopėčiomis dirstelėti į vidų, tačiau tai ką jis pamatė, sukėlė siaubą – vandens paviršiuje plūduriavo jaunos moters kūnas. Tai buvo Eliza Lam. Galutinėse išvadose teigiama, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas, o jį lėmė merginos polinkis į bipolinį sutrikimą (past. sutrikimui būdingi dideli nuotaikų svyravimai), tačiau šiomis išvadomis abejoja daugelis.

Lopezas policijai teigė, kad stogo niekas negalėjo pasiekti neaktyvuojant signalizacijos. Netgi pridūrė, kad jam pačiam reikėjo išjungti signalizaciją prieš lipant tikrinti vandens talpyklų, o raktus nuo laiptinės ir durų vedančių ant stogo, turi tik viešbučio darbuotojai.

Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video) Image020

Net jei merginai iš tikro pavyko pačiai nusigauti iki stogo, viešbučio inžinieriaus teigimu, tam kad įšoktum į vandens talpyklą, pirmiausiai reikėjo ant vienos iš jų užlipti, permesti antras kopėčias ant sekančios talpyklos (kurioje buvo rasta mergina), atidaryti sunkų liuką ir tik tada įšokti į vidų. Todėl iki šiol abejojama, kad Eliza tai galėjo padaryti viena pati.

Nuogos merginos kūnas plūduriavo vandenyje, o ją supo jos pačios drabužiai (tie patys iš video įrašo lifte). Žinoma, per tas dvi savaites, kūnas išbuvęs vandenyje gerokai suiro. Nerasta jokių fizinės ar seksualinės prievartos žymių. Kraujo tyrimuose aptiktas tik „Ibuprofenas“ (nereceptinis vaistas skirtas skausmui ir uždegimui malšinti). Jos mirties dieną talpykloje buvo nuo pusės iki trijų ketvirčių kiekio vandens, todėl kyla dar vienas klausimas, kaip sveika moteris galėjo paskęsti, jei stovint talpykloje vanduo jos visos net negalėjo apsemti.

Bet tai dar ne visos keistenybės Lam mirties istorijoje. Prieš ruošdamasi savo Vakarinės Pakrantės kelionei, Eliza sukūrė anketą internetinio dienoraščio „Tumblr“ svetainėje pavadinimu „Nouvelle/Nouveau“ (http://nouvelle-nouveau.tumblr.com/), skirtą klausimams ir madų fotografijai. Pati anketa nebuvo niekuo ypatinga išskyrus tai, kad ji atnaujinama ir po Lam mirties. Greičiausiai mergina suplanavo automatinius anketos atsinaujinimus, tačiau daugeliui žmonių vaizduotė kutenama tuo, kad tai gali būti žinutės iš anapus.

Lam šeimyna padavė „Sesilės“ viešbutį į teismą, tačiau teismo procesas nutrauktas 2015 metais. Teisėjas argumentavo, jog trūksta įrodymų, kad vandens talpyklos buvo nesaugiai įrengtos ar juo labiau, kad viešbutis kaip nors galėjo paskatinti merginą lipti ant stogo.

Nors viešbutis tapo ne vienos mirties liudininku, Elizos atvejis reputaciją gerokai pablogino, todėl įstaigai teko pasikeisti pavadinimą į „Apsistok Meine“ (angl. „Stay on Main“). Tačiau kokį pavadinimą jis beturėtų, kraupios Elizos Lam mirties atgarsiai vis dar girdimi jo koridoriuose, o pamačius nufilmuotos video medžiagos iš apsauginės lifto kameros vaizdą, dar ilgai nepalieka ramybėje.

Parengta pagal pasaulio spaudą


Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video) 125x1210

______________________
Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).  
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją Norim LT forume.  
phone  +370 643 66066


Pozityvios emocijos!
Atgal į viršų Go down
+37064366066 http://xxxLRS.monster
 
Neįprasta ir kraupi Elizos Lam mirtis: klausimų daugiau nei atsakymų (foto ir video)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
» Kraupi George Stinney istorija: 14-metis, kuris per klaidą atsidūrė elektros kėdėje
» Video "banginių giesmės". Realus banginis, realus video HD raiška

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Bendruomenės diskusijos :: Anomalijos-
Pereiti į: