Rizikinga skiepijimo kampanija
Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. gegužės 24 d.
Christianas Euleris. Išversta su www.DeepL.com/Translator
„Dabartinė masinio skiepijimo politika yra didelė klaida. Tai mokslinė ir medicininė klaida, kuri yra nepriimtina.“ Tai, kas skamba kaip painūs sąmokslo teorijų šalininko samprotavimai, iš tikrųjų yra prancūzų virusologo Luco Montagnier, kuris kartu su Françoise Barré-Sinoussi 2008 m. gavo Nobelio premiją už ŽIV viruso atradimą, pareiškimas. „Istorijos knygos parodys, kad viruso variantus sukuria skiepai“, – interviu portalui „RAIR Foundation USA“ sakė Montanjė.
„Vakcinos sukurti antikūnai priverčia virusą ieškoti kito sprendimo arba žūti. Šio proceso metu sukuriami variantai“, – sakė jis. Pasak jo, šis nuo infekcijos priklausomų antikūnų reiškinys (nuo antikūnų priklausomas stiprinimas arba ADE) yra gerai žinomas epidemiologams. Tačiau Coronos atveju jie apie tai tylėjo.
Taip pat mokslininkai teigtų, kad ADE nėra Covid-19 vakcinų problema; be to, jo iškeltos abejonės būtų atmestos recenzuojamuose straipsniuose. Pavyzdžiui, kovo viduryje profesinėje interneto svetainėje „Medpage Today“ buvo rašoma: „Net ir naudojant naujus variantus, ADE greičiausiai nebus problema“.
Montagnier buvo patvirtinta gydytojų, mokslininkų ir teisininkų atvirame laiške Europos vaistų agentūrai. Jie pranešė, kad vasario pabaigoje, netrukus po to, kai gyventojai buvo paskiepyti Covid vakcina, slaugos namuose padaugėjo Corona protrūkių.
Mirties atvejų po „Corona“ skiepų padaugėjo!
Šį teiginį dar šio mėnesio viduryje pakartojo prancūzų virusologė Christine Rouzioux, kuri pastebėjo, kad Monpeljė, Reimso, Mozelio ir kitų miestų slaugos namuose tarp paskiepytų pacientų padaugėjo naujų atvejų.
Pasak Montanjė, vakcinų problemos pasireiškia visame pasaulyje. „Tai matote kiekvienoje šalyje, visur tas pats: Skiepijimų kreivę seka mirčių kreivė.“ Tai taip pat parodyta „YouTube“ vaizdo įraše, kuriame naudojami Vašingtono universiteto Sveikatos rodiklių ir vertinimo instituto duomenys. Vaizdo įraše teigiama, kad daugelyje šalių, įskaitant Austriją, Argentiną, Belgiją ir Braziliją, mirštamumas po skiepijimo, kuris prieš tai nuolat mažėjo, kartais labai padidėja.
Interviu Montanjė taip pat kaltina vakcinas dėl didėjančio jaunų žmonių mirtingumo, kurį jis pirmiausia sieja su padidėjusia trombozės rizika. Tai darydamas jis remiasi ne tik PSO duomenimis. Jų duomenimis, po to, kai sausio mėn. buvo pradėta skiepyti, naujų infekcijų kreivė šoktelėjo kartu su mirčių skaičiumi.
Pasak Nobelio premijos laureato, šiuo metu jis atlieka tyrimus su pacientais, kurie po vakcinacijos užsikrėtė koronos virusu. Jis įsitikinęs: „Aš jums parodysiu, kad jie kuria vakcinai atsparius variantus.“