Tyrimas, patvirtinantis, kad mums brukamos vakcinos yra iki galo neištirtas eksperimentinis produktas
Autorius
Pranešimas
User Komandos narys
Pranešimų skaičius : 51 Aktyvumo taškai : 36292 Reputacija : 55 Join date : 2015-06-22
Temos pavadinimas: Tyrimas, patvirtinantis, kad mums brukamos vakcinos yra iki galo neištirtas eksperimentinis produktas 2021-06-03, 18:49
Santrauka: "Pasaulis kenčia nuo 2019 m. koronavirusinės ligos (COVID-19) pandemijos, kurią sukelia sunkus ūminis respiracinis sindromas, sukeltas 2-ojo koronaviruso (SARS-CoV-2). SARS-CoV-2 į žmogaus ląsteles patenka naudodamas savo smaigalio baltymą. Šiuo metu kuriamos vakcinos, kuriomis į mūsų organizmą įvedamas smaigalio baltymas, sukeliantis virusą neutralizuojančius antikūnus. Šiame straipsnyje pažymime, kad žmogaus šeimininko ląstelės jautriai reaguoja į smaigalio baltymą, kad sukeltų ląstelių atsaką. Taigi svarbu žinoti, kad naujųjų COVID-19 vakcinų gaminamas spyglio baltymas taip pat gali paveikti žmogaus ląsteles. Turėtume atidžiai stebėti ilgalaikes šių vakcinų pasekmes, ypač kai jos skiriamos sveikiems asmenims. Reikia toliau tirti SARS-CoV-2 smailiojo baltymo poveikį žmogaus ląstelėms ir atitinkamiems eksperimentiniams gyvūnų modeliams.”
Nori dalyvauti diskusijose, kurti naujas temas ir dėti jas šiame forume asmeninius ar verslo skelbimus nemokamai ir neribotai?
Prisijunk prie paskyros. Dar neturi savo paskyros? Registruok savo paskyrą. Kyla klausimų? Reikia pagalbos? skaityk DUK arba Pagalbos forumą.