Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui)

Go down 

Ar pasiėmei "nemokamą" vakciną?
Taip
Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui) Vote_lcap0%Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Žinoma NE
Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui) Vote_lcap100%Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui) Vote_rcap
 100% [ 13 ]
Iš viso balsų : 13
 
Back

AutoriusPranešimas
News Editor
News Service
News Service
News Editor


Pranešimų skaičius : 60
Aktyvumo taškai : 31731
Reputacija : 75
Join date : 2015-07-19

Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui)   Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui) Empty2021-08-30, 18:29

Pasaka pamąstymui:

- Klausai Švabe, pandemijos projektas parengtas! Ką įsakysite daryti?

- Žinoma, pradėti paskutinį karo etapą! Mano tėvas ir Adolfas Hitleris per Antrąjį pasaulinį karą padarė klaidą. Jie norėjo užvaldyti pasaulį ginklais, tankais, laivais ir lėktuvais. Tačiau tai buvo jų klaida.
Tokį primityvų karo vedimo būdą lengva pastebėti ir pradėti jam priešintis. O mums reikia nustebinti visus žmones, prisidengus rūpinimusi jais! Niekas neturi žinoti, kad prasidėjo karas! Nė vienas žmogus neturi to atspėti! Aš sugalvojau genialiausią slapto karo planą, prisidengdamas kova su virusu! Sugalvojau būdą, kaip perimti visas šalis ir pavergti žmones melu!

Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui) Image018

Mano draugai iš Rokfelerio fondo, 1948 m. sukūrusio PSO ir visą medicinos mafiją, jau sukūrė kompiuterinį "viruso" modelį. Šiuo modeliu gąsdinsime žmones kaip bailias peles ir priversime visus atlikti tyrimus, neva virusui ištirti.

Tačiau į virusų tyrimus įtrauksime nanodaleles ir užkrėsime didžiąją žmonijos dalį. Per vakcinas įvesime grafeno oksido hidrogelį. Įvairias vakcinas papildysime skirtingais komponentais. Mes išnaikinsime maištaujančias pasaulio tautas nuo žemės paviršiaus. Kitus paversime pavaldžiais vergais. Naudodamiesi palydovais ir 5G galėsime visiškai kontroliuoti žmones ir vienu mygtuku sunaikinti nepaklusnių asmenų imunitetą! Galutinis tikslas - visiškai kontroliuoti žmonių smegenis ir kūnus.

- Tavo planas labai klastingas, Klausai! Bet kas, jei koks nors žmogus pradės ieškoti tiesos apie tave ir sužinos, kad tavo planas užvaldyti pasaulį ir "Didysis perkrovimas", kai žmonių smegenys hidrogeliais sujungiamos su dirbtiniu intelektu, planas pavogti iš žmonių visus pinigus ir turtą, yra tiesa?

- Jau pasirūpinau, kad visi televizijos kanalų žurnalistai ir vedėjai vykdytų visus mūsų nurodymus. O bet kuris vedėjas, išdrįsęs prabilti apie tiesą, bus atleistas visiems laikams! Įsakiau bet kokią tiesą vadinti klastote, dezinformacija ar kitos šalies agentų propaganda.

Šie žmonės yra tokie kvaili, kad nežino, jog nuo Antrojo pasaulinio karo pabaigos visos šalys tapo korporacinėmis valstybėmis ir jau seniai yra po mūsų kojomis, valdomos milijardierių. Prezidentai veikia kaip korporacijų vadovai, laikini asmenys kritikai, nukreipiantys dėmesį nuo tikrųjų planetos šeimininkų.

- Bet juk kažkas supras mūsų planą, kai žmonės pradės masiškai mirti po skiepų!

- Ne, nemanau, kad kas nors atspės, nes mes įsakysime, kad visos mirtys nuo tyrimų ir vakcinų būtų laikomos mirtimis nuo viruso. O tuos, kurie myli tiesą, vadinsime pamišusiais sąmokslo teorijų šalininkais ir tyčiosimės iš jų. Visoms žiniasklaidos priemonėms bus uždrausta skelbti tikrąsias mirties priežastis. Pažvelk į šią kvailą bandą!

Žmonės yra bailūs ir naivūs kaip klusnios pelės. Jų smegenimis galima lengvai manipuliuoti taikant hipnozę - pakartojimą.
Tereikia nuo ryto iki vakaro kartoti žmonėms melą apie naujas mirtis, kurias neva sukėlė "kovidai", ir jie bėgs skiepytis, tarsi juos būtų išgelbėjusi baimė! Jie nežinos mirties priežasčių, todėl tikės mūsų vakcinomis!

Mes uždraudėme žmonėms kvėpuoti (be kaukės), ir daugelis jų paklausė! Uždraudėme žmonėms eiti į darbą ir liepėme jiems likti namuose, ir daugelis vėl pakluso! Uždraudėme žmonėms pirkti maisto produktus (be testo ir QR kodo), uždraudėme jiems mąstyti savo galva! Žmonės nebegali mąstyti nepriklausomai nuo žiniasklaidos! Jie dažniau tiki ir paklūsta tam, ką girdi!

Daugelis paklūsta fašistų palikuonims kaip avys, nes gerai neišmoko istorijos ir neprisimena praeities. O tie, kurie neprisimena praeities ir išdavė savo protėvius, nusipelno mirties. Viskas yra teisinga. Miršta tik išdavikai, kvailiausios ir bailiausios "pelės", kurios galvoja tik apie savo asmeninį komfortą ir keliones į užsienį.
(Klausas Švabas, realybės fikcija)

Papasakokite visiems, kurie dar nesuprato, kas vyksta ir kodėl nuo mūsų slepiama visa statistika ir mirties priežastys visose pasaulio šalyse.


Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į publikuojamą informaciją.  phone2  8 643 66066

88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL 88x3110.jpg

______________________
Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).  
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją Norim LT forume.  
phone  +370 643 66066


Pozityvios emocijos!
Atgal į viršų Go down
+37064366066 http://xxxLRS.monster
 
Koks yra slaptas biologinio karo planas arba koks yra pagrindinis pandemijos tikslas? (pasaka pabudimui)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Esi išmintingas (-a)? Koks tavo intelekto koeficientas? Atspėk paprastą mįslę.
» Retorinis klausimas: kas nutiktų jei Visata prarastų gravitaciją? arba jei jos visai nebūtų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Bendruomenės diskusijos :: Asmeninis tobulėjimas-
Pereiti į: