Susipažinkime: galimybių pasas = kiniškos socialinio kredito sistemos kopija!
Kaip vienos iš žiauresnių auklėjimo priemonių asmenims, kurie pripažįstami blogais, ilgainiui gali įprastomis tapti sankcijos, susijusios su elektronine bankininkyste, banko sąskaitos užšaldymas. Kaip tik pastaraisiais metais KLR dedamos pastangos, kad grynieji iš apyvartos dingtų. Jie dar nėra oficialiai išimti, bet cirkuliuoja vis vangiau, ypač didmiesčiuose. Jei neturi banko kortelės, gresia likti gurgiančiu pilvu, nes net ne kiekviena bobutė, gatvėje pardavinėjanti garuose pampstančias bandeles baozi, sutiks imti grynuosius, ką jau kalbėti apie prekybos centrus ir restoranus.
Kažkur išeiti pasižmonėti ar apsipirkti "neatsižymėjus" jau beveik neįmanoma: arba tenka kaišioti QR kodus, arba reikalinga išankstinė registracija internetu. Tam tikrais atvejais gali būti privalu telefone turėti instaliuotą judėjimo kryptį sekančią programėlę. Žodžiu, jokio laisvo plyšio privatumui.
Reportažui apie SKS užsienio žurnalistų kalbinti jauni kinai joje nemato nieko baisaus: "jei laikaisi taisyklių, nėra ko bijoti. Tik blogiems piliečiams gresia nemalonumai. Viskas - dėl mūsų pačių saugumo ir gerovės", - be emocijų prieš TV kameras kalba studentas iš Pekino.
Tokie sistemos robotukai ir balvonėliai kaip tas pašnekovas, kuris nemato horizonto toliau savo nosies galo, nesuvokia, jog blogo piliečio, kaip ir tinkamo ar netinkamo elgesio, kriterijai yra labai reliatyvūs ir bet kada gali pasikeisti ne jo naudai arba bausmių gali daugėti iki begalybės, kol palies kiekvieną!!!
Žiūrim, ką turim. Tik faktai:
2021 m. balandžio 7 d. Enrique Dans straipsnis Forbes: Kinijos skaitmeninė valiuta: apie ketinimą panaikinti grynuosius
"<...> trumpalaikė ir vidutinės trukmės ateitis yra daugiau nei aiški: galime ruoštis scenarijui su skaitmeniniais doleriais ir eurais. Daugiau nei 60 šalių ėmėsi veiksmų, kad ištirtų tokių skaitmeninių pinigų išleidimą."
ATKREIPTINAS DĖMESYS: Lietuva yra viena iš jų. Estija sustabdė savo tyrimą, Latvijos ir Lenkijos sąraše net nėra.
Europos centrinis bankas skelbia:
2021 m. liepą nusprendėme pradėti skaitmeninį euro projektą.
Dabar pradedame tirti, kaip galėtų atrodyti skaitmeninis euras. Šis tyrimo etapas prasidės 2021 m. spalio mėn.
Nagrinėsime, kaip būtų galima sukurti skaitmeninį eurą ir kaip jis galėtų būti paskirstytas prekybininkams ir piliečiams, taip pat kokį poveikį jis turėtų rinkai ir kokių Europos teisės aktų pakeitimų gali prireikti.
2021 m. liepos 14 d. pranešimas spaudai lietuvių kalba.
Nuo 2022 m. sausio 1 d. Lietuvoje įsigalioja atsiskaitymo už darbo užmokestį ir su darbo santykiais susijusių išmokų grynaisiais pinigais ribojimas. Darbo užmokestis Lietuvoje privalės būti mokamas tik pervedimu į darbuotojo nurodytą sąskaitą.
#Pasaulis #stovyklos #plandemija #pandemija #finalsolution #gyvenimas #Lietuva #žvėries #ženklasTelegram https://t.me/LTU21
Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į publikuojamą informaciją.
8 643 66066