Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Testavimas: ką žmonėms kiša į nosį?

Go down 
AutoriusPranešimas
Extreme news
News Service
News Service
Extreme news


Pranešimų skaičius : 64
Aktyvumo taškai : 32027
Reputacija : 85
Join date : 2015-06-28

Testavimas: ką žmonėms kiša į nosį?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Testavimas: ką žmonėms kiša į nosį?    Testavimas: ką žmonėms kiša į nosį?  Empty2021-11-02, 01:38

Laboratorijoje Kipre ištirtame testerių tampone buvo rasta daugiau nei septynis kartus leistina nuodingos medžiagos - etileno oksido. Europos Sąjunga ragina sustabdyti greitąjį testavimą, nes rasta toksiškos medžiagos!!!

Testavimas: ką žmonėms kiša į nosį?  Screen10
Asociatyvus vaizdas: testavimas

Viešojo sektoriaus darbuotojų teisėms atstovaujanti profesinė sąjunga paragino sustabdyti greituosius testus dėl koronaviruso po to, kai žiniasklaida pranešė, kad testerių tamponuose rasta toksiškos medžiagos - etileno oksido - kiekis kelis kartus viršija leistiną kiekį.
Profesinė sąjunga "Isotita" ("Lygybė") teigė, kad greitieji testai, kuriuos pagal dabartinius protokolus tūkstančiai žmonių turi atlikti kas 72 valandas, turėtų būti nedelsiant nutraukti, kol sveikatos priežiūros institucijos ištirs šį klausimą ir nustatys bet kokį pavojų sveikatai.
Cituodama Europos cheminių medžiagų agentūrą, sąjunga teigė, kad etileno oksidas - medžiaga, kuria padengiami ir sterilizuojami PGR ir greitųjų testų nosies tamponai - yra toksiška, kancerogeninė ir mutageninė net ir įkvėpus.
Etileno oksidas yra dujos, paprastai naudojamos sterilizuojant daugybę įvairių rūšių medicinos prietaisų, įskaitant tamponus, naudojamus testų rinkiniuose. Etileno oksido (EtO) dujų sterilizatoriai jau daugiau kaip 40 metų naudojami ligoninėse chirurginei įrangai ir reikmenims, kurie yra jautrūs karščiui arba netoleruoja per didelės drėgmės, sterilizuoti.
ES šią medžiagą draudžia naudoti maisto gamyboje. Pagal ES reglamentą Nr. 2015/868 didžiausia leistina likučių (etileno oksido ir konversijos produkto 2-chloretanolio), vadinamo etileno oksidu, suma yra 0,05 mg/kg.
Profsąjungos "Isotita" susirūpinimą sukėlė prieš dvi dienas žiniasklaidos kanalo "Pronews TV" parodytas reportažas apie greitojo testo tampone rastą 0,36 mg/kg etileno oksido.
Larnakoje įsikūrusios Maisto alergenų laboratorijos atliktoje analizėje nustatyta, kad aptikimo riba yra 0,025 mg/kg.
Analizės rezultatas, ant kurio užrašyta "tamponas", datuotas spalio 21 d.
Sveikatos apsaugos ministerija pareiškimo šiuo klausimu nepateikė. Laikraštis "Cyprus Mail" bandė susisiekti su ministerijos atstove spaudai ir paprašyti komentaro, tačiau jos nepavyko pasiekti iki šio pranešimo parengimo.
Rugpjūčio mėn. sveikatos priežiūros institucijos nurodė atšaukti keletą rinkoje esančių maisto produktų, kuriuose rasta etileno oksido, tačiau tuo metu teigė, kad pėdsakai nekelia tiesioginio pavojaus žmonių sveikatai.
Tuomet ministerija teigė, kad tam tikrose maisto produktų - keksiukų ir ledų - partijose aptikti labai maži etileno oksido kiekiai nekelia tiesioginio pavojaus žmonių sveikatai, "tačiau, remiantis moksliniais tyrimais, vertinama, kad dažnas ilgalaikis vartojimas, net ir esant pėdsakiniams etileno oksido kiekiams, didina riziką susirgti vėžiu".
Komisija citavo Europos Komisijos sprendimą, kad etileno oksido kiekis, dėl kurio maisto produktas turi būti atšauktas, yra "mažiausias etileno oksido kiekis, kuris aptinkamas atliekant maisto produkto analizę".
Pagal ES standartus maisto produktas gali būti pašalintas iš rinkos, "net jei nustatoma, kad viena maisto produkto sudedamoji dalis yra užteršta etileno oksidu mažiausiu aptiktinu kiekiu, įskaitant atvejus, kai atitinkama sudedamoji dalis sudaro mažiausią maisto produkto procentinę dalį".
Todėl, kaip tuo metu pridūrė ministerija, "nėra jokios priežasties nerimauti žmonėms, kurie galėjo suvalgyti maisto produktą, kuris buvo atšauktas iš rinkos".

Sveikatos apsaugos ministerija pradėjo tyrimą, ne dėl testerių, bet dėl laboratorijos.

Šaltiniai:
https://cyprus-mail.com/2021/10/26/union-calls-for-suspension-of-rapid-testing-after-toxic-substance-found/

https://cyprus-mail.com/2021/10/26/ministry-says-rapid-tests-swabs-closely-monitored/

#gyvenimas #pasaulis #situacija #mintis #vakcinos #vakcinacija #mirtis #pandemija #plandemija #mirtys #nuodai #testai #testavimas

Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į publikuojamą informaciją.  
phone  8 643 66066

88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg 88x3110.jpg Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL 88x3110.jpg
Atgal į viršų Go down
http://www.norim.lt
 
Testavimas: ką žmonėms kiša į nosį?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Moderniausi bei ekonomiškiausi mokėjimo sprendimai verslui ir žmonėms

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Bendruomenės diskusijos :: Diskusijos visomis temomis-
Pereiti į: