Norim LT forumas (www.norim.lt)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Norim LT forumas (www.norim.lt)

Žmogaus kova prieš valdžią, tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis

Go down 
AutoriusPranešimas
Svastika
Naujokas
Naujokas
Svastika


Pranešimų skaičius : 1
Aktyvumo taškai : 31625
Reputacija : 2
Join date : 2015-07-09

Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis   Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis Empty2015-07-09, 18:13

Svastika – nusikaltėlių nacių simbolis?

Nieko panašaus, bet visi, kas jaučia šio simbolio jėgą, nori jį savotiškai pasisavinti, suburti po juo savus pasekėjus. Ir Hitleris savo laiku nebuvo išimtis, po ko šis simbolis ilgam prarado populiarumą ir vienu metu net buvo norima jį apskritai uždrausti, grąsinant kriminalizacija.

Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis 2u4h89s
Palemonas I a.

Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis 10qja06
Rokiškio statula 1928 m.

Šiuo metu Rokiškyje stovi statula, kurią matote fotografijoje aukščiau, ji rankose laiko apskritimą su svastika viduryje. Ji pastatyta 1928 metais, tada, kai joks Hitleris net planuose neturėjo jokios svastikos. Lietuvių kapavietės, kuriose rastos svastikos, datuojamos 13 amžiumi, todėl galime drąsiai pasakyti visam pasauliui, kad tai mūsų protėvių, lietuvių, naudotas simbolis, tai mūsų istorija, mūsų atmintis. Ir tai, kad jis buvo panaudotas siekiant nusikalstamų tikslų, nieko nekeičia, juk pavogti galima bet ką ir pasinaudojus pavogtu dalyku įvykdyti bet kokį nusikaltimą. Tik kaltas visada bus, jį įvykdęs asmuo ir niekas kitas.

Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis 2q9z4g7
Kernavės žiedas 13 a.

Statula fotografijoje prastovėjo visą karą ir visą SSSR laikotarpį, tiesa tuo metu svastika buvo užtepta skiediniu, bet jau tada žmonės suprato jos reikšmę ir net tais laikais išsaugojo ją. Todėl manome ji gali teisėtai užimti savo vietą mūsų istorijoje, kaip mūsų protėvių palikimas. Nors daug kas su mielu noru norėtų ją išbraukti iš mūsų atminties, kad tik nereikėtų aiškintis prieš kaimynines šalis dėl vėl atgijusio šio simbolio populiarumo.

Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis Kb2355
Vilnius 15 a.

Norėtume pasakyti štai ką, nuo mūsų slepia mūsų pačių, mūsų protėvių istoriją. Šie radiniai yra Nacionalinis paveldas, deja oficialios informacijos apie juos nerasite. Ir suprantama kodėl. Todėl, kad tautą nežinančią savo šaknų daug lengviau valdyti. Juk tik žinodamas kas buvo vakar, gali planuoti rytdieną, gali pasisemti jėgų iš savo protėvių išminties, gali atstovėti savo idėjas, jei laikai jas teisingomis ir teisėtomis.

Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis 28i199c
Iečių antgaliai IV-V a. prieš Kristų

Bet visam tam, būtina žinoti tai, kas buvo vakar, kitaip šiandien jausies, kaip ką tik gimęs ir tokiam žmogui galima įbrukti bet kokias pseudo vertybes, kuriomis pavyzdžiui dabar operuoja visokio plauko propagandistai. Prisiminkime jų teiginius, apie vakarų demokratiją, vakarų rinką ir koks tai gėris.

Visa tai tik skambūs žodžiai, kurie neturi nieko bendra, nei su demokratija, nei apskritai yra kokios nors vertybės. Nebent jei vertybe vadinsime, kai saujelė turčių valdo visą pasaulį, išnaudodama visus dirbančius ir įrodinėja, kad tai yra didelė vertybė, kad tą gali padaryti kiekvienas. Mes dabar matome Lietuvoje tą patį ir jau be jokių rožinių akinių. Ir puikiai suprantame, kad visa tai yra melas, kurį mums bandoma primesti, kaip demokratijos laimėjimus.

Matome ko verta ši pseudo demokratija ir politikų išreklamuota RINKA. Visa tai TIK išrinktiesiems, vadinantiems save ELITU. Tiesa, galime pasiguosti, kad ne mes juos taip pavadinome. Jie taip pasivadino patys. Kaip sakoma – kas šuniui uodega pakels…

Bet pabaigai norėčiau pasakyti, kad ši tema nėra skirta klasių kovos nagrinėjimui. Tai tiesiog trumpas Lietuvos Istorijos gabalėlio pateikimas ir bandymas paaiškinti, kodėl mes viso to nežinojome iki šiol.

Norintiems pamatyti daugiau istorinių Svastikos naudojimo Lietuvoje fotografijų, galime pasiūlyti Galeriją , muziejuose jų tikrai daug, tą rodo fotografijos.
Atgal į viršų Go down
 
Svastika – mūsų protėvių – lietuvių simbolis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Gyvenimo aprašymas, CV pavyzdys lietuvių kalba
» 1134 lietuvių liaudies patarlės apie darbą
» Lietuva. Paironizuojame: labai faina mūsų kaime. Video "svajonių jaunikiai"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Norim LT forumas (www.norim.lt) :: Bendruomenės diskusijos :: Diskusijos visomis temomis-
Pereiti į: